"Strukturētais dialogs Rūjienas novadā"

Projekta mērķis ir nodrošināt Strukturētā dialoga vietējās konsultācijas starp politikas veidotājiem un jauniešiem Vidzemes plānošanas reģionā, Rūjienas novadā.

Galvenās aktivitātes: vietēja līmeņa konsultācijas starp pašvaldības politikas veidotājiem un jauniešiem (vecuma grupā no 13 – 25 gadiem) “Kafija ar politiķiem” un jauniešu forums Strukturētā dialoga VI cikla tematisko prioritāti “Jaunieši Eirpā-kas tālāk?” ar mērķi izstrādāt jaunatnes jomas rekomendācijas novada, nacionāla mēroga un Eiropas līmenī. Rekomendāciju izstrāde veicinās Rūjienas novada ilgtspēju un attīstību jaunatnes jomā.

Projekta rezultātā: izstrādāti Rūjienas novada jauniešu priekšlikumi poltitikas attīstībai vietējā, nacionālā un Eiropas līmenī.

Projekta aktivitātes tiek īstenotas no 15.11.2017 – 20.02.2018.

Rūjienas novada pašvaldība īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam 1. sadaļas “Valsts atbalsta nodrošināšana jaunatnes politikas attīstībai pašvaldībās” 1.5. apakšsadaļa “Strukturētā dialoga vietējo konsultāciju nodrošināšana” ietvaros.

Projekta nr. 2-25/47

Darba laiks

Pirmdiena-Piektdiena

13.00 -19.00

 

Adrese

Skolas iela 8a,

Rūjiena

LV-4240, Latvija

+371 2545585

daina.roze@rujiena.lv

  • Twitter Clean
  • w-facebook
Mēs atrodamies...
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now