top of page

Diennakts nometne

"Rūjas dadzis LV-UKR"

Diennakts nemetne "Rūjas dadzis LV-UKR" notika 2022.gada 15-20. augustam, Endzelē, Jeru pagastā Valmieras novadā. Nometnē piedalījās 33 bērni un jaunieši no Latvijas un Ukrainas, kas mācās Latvijas izglītības iestādēs no 1 - 12 klasei.

Iepazīšanās, socializēšanās, savstarpējā komunikācija, iecietība un sociālo prasmju pilnveide, Sporta aktivitātes komandās nodrošinot fiziskās aktivitātes un veselīgu dzīvesveidu, Izbrauciens pie dabas, dodoties pārgājienā, apgūstot SUPošanas prasmes, Mākslas diena izpausme caur emocijām un krāsām, Pārgājiens, komandu sacensība, Latviešu un Ukraiņu kulinārijas nodarbības, sporta spēles.

Aktivitātes notika Latviešu, angļu, krievu un ukraiņu valodās, bērni vairāk iepazina kultūru, valodu un mācījās viens otru saprast, sadzirdēt. Uzsvars tika likts uz latviešu valodu, lai ukraiņu bērniem būtu iespēja pēc vairāk dzirdēt un mācīties latviešu valodu.

Nometne "Rūjas dadzis LV-UKR" tika īstenota ar Valsts budžeta līdzekļiem programmā “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm”,  īstenoja Rūjienas jauniešu centrs", līguma nr. 09.6992/7.4.6/22/251

bottom of page